top of page
WSB-Hulste (3).JPG

CONTACT

WS Bellegem
Stadionstraat
8510 Bellegem

Contacteer ons

Bedankt! Uw bericht werd verzonden

arrow&v

Andy Beirlaen
0475 63 33 67
andy.beirlaen@whitestarbellegem.be

Bestuurslid

Kris Coppens
0497812647

kris.coppens@whitestarbellegem.be

Penningmeester

Dieter de Groote

0493 86 69 81

dieter.degroote@whitestarbellegem.be

Jeugdvoorzitter
Commercieel - en PR verantwo
ordelijke

Deborah Debrouwer

0472 46 67 55

deborah.debrouwer@whitestarbellegem.be

Verantwoordelijke evenementen

Frédéric Delabie
0495 70 71 64

frederic.delabie@whitestarbellegem.be

Voorzitter - Logistiek verantwoordelijke

Contactpersoon stadsdiensten


Andy Deloose
0499 98 60 45 andy.deloose@whitestarbellegem.be

Persverantwoordelijke - Verantwoordelijke kantine

Kennie Guillemijn
0477 25 81 58
kennie.guillemijn@whitestarbellegem.be

Secretaris

Koen Lepoudre
0493173692
koen.lepoudre@whitestarbellegem.be

Gerechtigd correspondent

Nele Passchier
0472 66 82 95
nele.passchier@whitestarbellegem.be

Medisch verantwoordelijke

Stéphane Pierpont
0477 77 73 29 stephane.pierpont@whitestarbellegem.be

Sportief verantwoordelijke jeugd

Jo Vanlerberghe

0479 87 61 08

jo.vanlerberghe@whitestarbellegem.be

Sportief verantwoordelijke seniors

Eder Vermeulen

0470 99 60 22

eder.vermeulen@whitestarbellegem.be

Verantwoordelijke materiaal en onderhoud

Ik wil spelen en ben 17 jaar of jonger

Bedankt voor de inzending!

Ik wil spelen en ik word dit seizoen 18 of ben ouder

Bedankt voor de inzending!

bottom of page